Здоровий дух в здоровому тілі

27.11.2018 в дошкільному закладі освіти «Сонечко»№1 був проведений спортивний майстер-клас «Здоровий дух у здоровому тілі». Захід проводився у два етапи.

 

На першому етапі фахівець із соціальної роботи Іванківського ЦСПР, що належить до сфери Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників АТО Ганна Саченко відвідала групу «Дзвіночок» та надала можливість дітям застосувати на практиці малі форми активного відпочинку. Були проведені фізкультхвилинка, вправи енергізатори, імунна гімнастика. Діти з задоволенням виконували всі вправи та були в захваті від нашого заняття.

Малі форми активного відпочинку – це дуже дієвий і недооцінений інструмент для забезпечення достатньої рухової активності, яка нейтралізує негативні явища в нашому організмі.

На другому етапі майстер-класу разом з автором методичного посібника «Шпаргалки про веселий спорт для дітей від 3 до 63» , викладачем фізичної культури, інструктором із плавання Світланою Любімовою було навчено нових технік і вихователів. Багато хто вже давно використовує дані практики і в садочках, і в школах, але є чимало нюансів у їх використанні. Наприклад, у кожній вправі потрібно слідкувати за диханням аби уникнути негативних наслідків гри. Хоча багато хто признався,що над таким навіть не задумувався. Тому наш майстер-клас узагальнив вже набуті знання вихователів та навчив новому.

Майстер-клас проводився в рамках проекту «Нам не байдуже-2» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках співпраці для розвитку.

Інна Шеремет фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...