Ще 6 учасників АТО отримали водійські посвідчення

Серед пільг та гарантій соціального захисту для учасників антитерористичної операції є й професійна адаптація – заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок шляхом додаткового навчання, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

Зокрема, популярністю серед вчорашніх бійців користуються курси водіїв, які проходять в Іванківському спортивно-технічному клубі Товариства сприяння  обороні України. Як розповів директор ІСПК ТСОУ Скопич Іван Андрійович, позавчора після тримісячного навчання отримали водійські посвідчення категорії «B» шість учасників АТО. До кінця року ще 5 атовців пройдуть навчання і відкриють собі додаткову водійську категорію.  Заняття, як теоретичні, так і практичні, проходять у зручний час, тож їх можна суміщати з основною роботою. Іспити по закінченню навчання та  успішному складанні внутрішнього іспиту проходять у Вишгородському сервісному центрі МВС, який замінив колишнє МРЕВ.

Відповідно до затвердженого Урядом Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників АТО послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції безкоштовно й одноразово в порядку черговості. Минулого року УСЗН профінансувало навчання у школі водіїв 15 учасникам АТО, цього року – 11. Наступного року програма теж діятиме. Бажаючим учасникам бойових дій потрібно звернутися до управління соціального захисту населення із заявою. Це гарна можливість особливо для молоді, бо нині у шкільних програмах відсутній такий предмет як «автосправа». Тож деякі хлопці в АТО вже встигли побувати, а стати водіями – не вистачило часу. Заплануйте собі цю подію на наступний рік!

На фото: учасники АТО Анатолій Борхаленко, Максим Токаревський, Олексій Пархоменко та директор ІСПК ТСОУ Іван Андрійович Скопич.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...