Екопарк Медвино

Наразі канікули, для школярів це пора активного відпочинку і веселощів 31.10.2018 фахівці Іванківського ЦСПР, за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі, влаштували для дітей інноваційний захід, метою якого є прискорення адаптації дітей до нових умов проживання, підвищення їхньої мотивації соціалізуватися. Діти внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО завітали до нашого центру на соціально-психологічний тренінг «Адаптивність», продовженням якого була екскурсія в екопарк «Медвино». Вони мали можливість побути наодинці з природою, зняти стрес, адже такі контактні зоопарки напрочуд позитивно впливають на психоемоційний стан як дітей так і дорослих. Неймовірно позитивні, теплі емоції, частування сирами власного виробництва та наостанок – обід зі смаколиками. Бажання дітей – побувати тут ще раз.

Медвино – це величезний комплекс, розташований на 3000 га, до складу якого входить зоопарк, дендропарк, сафарі-парк, ферми. Тварини тут живуть в своєму природному місці існування. Ми бачили кроликів, різних порід кіз,корів, овець, качок, також є верблюди, лами, страуси, олені, бізони. Завітайте до комплексу і ви теж відчуєте повноту вражень від спілкування з природою.

Захід проведено при фінансовій підтримці польської співпраці, що впроваджується Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках проекту «Нам не байдуже – 2».

Осипенко Анна фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...