На скільки важливе спілкування

25 жовтня в Іванківській ЗОШ №2 відбувся тренінг «На скільки важливе спілкування в нашому житті» метою якого було налагодження комунікацій в колективі на основі емоційного контакту з однолітками.

Підлітковий період є сенситивним до розширення та збагачення стосунків з ровесниками. Це виражається у налагодженні довірливого особистісного спілкування підлітка з однолітками як провідної діяльності даного віку.

Спілкування з однолітками у підлітковому періоді реалізовує функції: обміну інформацією, самопізнання, вдосконалення навичок взаємодії з однолітками, збагачення емпатійних навичок, здатності розділяти з іншими спільні заняття, інтереси і почуття, налагодження контактів з протилежною статтю і засвоєння гендерних ролей, становлення автономності підлітка, його незалежності від дорослих, здобуття досвіду набуття прийнятного соціального статусу. Саме у групі однолітків створюється нова соціальна ситуація

Спілкування з ровесниками стає значимою сферою також через дію механізму само оцінювання – порівняння себе з ровесниками. Взаємини підлітків з ровесниками виявляють нові поведінкові реакції: групування, пошуків друзів і компанії, хобі-реакції та реалізуються через налагодження дружніх взаємин і пошуки референтної групи та встановлення значимого статусу в ній. Тому спілкування є такою важливою частиною життя підлітків.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...