Зустрілися з побратимами, привeзли Подяку

Вже втретє у рамках обласної програми підтримки учасників АТО та ООС проводився фестиваль “З війни до миру. Повeрнeння…” І втретє завдяки підтримці Іванківської РДА наші вeтeрани з родинами брали в ньому участь.
Цього року захід проходив у Боярці напередодні Дня захисника України.

Фестиваль проведено за сприяння Києво-Святошинської районної адміністрації та районної ради, громадських організацій ветеранів АТО Київської області. На заході були присутні представники волонтерських груп та спілок ветеранів війни на сході України з Києва і Київської області, органів державної влади. Іванківська делегація була представлена членами громадської організації «Учасники бойових дій АТО», їх дітьми та дружинами, працівниками Іванківського ЦСПР.

Гостей та учасників свята вітали представники влади, громадських організацій. Виступив перед присутніми представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Микола Перебойчук.

На території проведення заходу функціонували тематичні майданчики, де юристами, психологами, реабілітологами, медичними працівниками, фахівцями управління соціального захисту населення надавалась кваліфікована консультативна допомога учасникам АТО/ООС, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів. Фахівці Іванківського ЦСПР мали змогу долучитися до роботи своїх колег з Києво-Святошинського центру та поділитися досвідом роботи з підтримки воїнів АТО.

Під час заходу презентувалися програми з реабілітації учасників бойових дій, а ветерани ділились досвідом у відкритті своєї справи після повернення додому.

На фестивалі була розгорнута виставка військової техніки та зброї. Парамедики, які працювали в зоні бойових дій, навчали всіх бажаючих азам тактичної медицини та наданню першої домедичної допомоги. Функціонував окремий великий майданчик для дітей, де розташувалися надувні гірки, батут, локації для майстер-класів. Охочі могли власноруч виготовити обереги, вироби з бісеру, стрічок, прикрасити себе аквагримом, покататися верхи на коні чи сфотографуватися з собаками-помічниками військових. Святкову атмосферу доповнювала концертна програма за участю художніх колективів та учасників АТО, а ввечері своє мистецтво дарували відомі українські гурти «Широкий лан», «KOZAK SYSTEM», «Нумер 482».

Гостей заходу частували обідніми стравами, приготованими у польових кухнях військовими кухарями та волонтерами. Учасники АТО зустрічалися зі своїми побратимами, знайомили з сім’ями.

В ході офіційної частини відбулася церемонія нагородження волонтерів, родин загиблих, найбільш активних та ефективних громадських та волонтерських об’єднань, що надають допомогу учасникам АТО. Надзвичайно приємно, що Іванківська районна громадська організація “Учасники бойових дій АТО” названа в числі кращих в області й відзначeна Подякою Київської обласної ради. Вітаємо всіх причeтних!

Фестиваль «З війни до миру. Повернення…» є одним з тих заходів, які допомагають воїнам, їх родинам побачити, навчитись, зрозуміти, як безболісно подолати шлях повернення до мирного життя, а родинам загиблих відчути піклування, шану та повагу.

ЛюдмилаШелест,
заступник директора Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...