Перший раз у 5 клас

Багатьом учням стає важче вчитися з переходом до 5 класу. Інформація підручників, з якою вперше зіткнулася дитина , така неосяжна, що учень, читаючи її, деколи не може зрозуміти, що хотів сказати автор. Вчителеві необхідно стати місточком у процесі адаптації учнів до навчання у п’ятому класі. Тільки досвідченому та мудрому вчителеві предметнику під силу допомогти уникнути труднощів у вивченні програмового матеріалу, підтримати учня і не згасити бажання вчитися. Таким місточком у Іванківській ЗОШ І-ІІІ ст. є класний керівник 5-Б класу Оксана Петрівна Тарасенко. Вона допомагає п’ятикласникам справитися із труднощами: знайомить дітей із місцем, де можна отримати інформацію про розклад уроків, кабінети. З самого початку вивчає учнів, їх захоплення, допомагає дітям адаптуватися, спрямовує їхні дії. Школярі сприймають її, як людину, котра замінила їм першу вчительку.

З метою прискорення адаптації школярів та підвищення їхньої мотивації до навчання у школі для учнів 5-Б класу розпочато програму адаптації “Перший раз у 5 клас!” психологом Іванківського ЦСПР Ольгою Гаркушею спільно із класним керівником Оксаною Тарасенко.

Радісні діти, задоволені батьки, коли поряд з їхніми дітьми вчитель-професіонал, добра, небайдужа людина, мудрий порадник.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...