У Іванківському ЦСПР відкрився Музей воїнів АТО

У Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відкрився Музей воїнів АТО

З нагоди відзначення 95-річчя утворення Іванківського району та в рамках святкування Дня міста 21 вересня у Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення відкрито Музей воїнів АТО.

Ініціатива співробітників Центру щодо створення музею, підтримана учасниками АТО, волонтерами та районною державною адміністрацією, завдяки безпосереднім зусиллям і фінансовій підтримці за короткий час була втілена в життя.

На церемонії відкриття були присутні учасники АТО, родини бійців, очільники районної державної адміністрації та районної ради, представники Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, запрошені гості.

З вітальним словом виступили голова Іванківської районної державної адміністрації М. Лісогор, військовий комісар Іванківського військового комісаріату О. Кролау.

Виступаючі зазначили, що ця невелика експозиція покликана розповісти про патріотизм, мужність і незламність духу українських вояків – учасників антитерористичної операції, про їх героїчний шлях у відстоюванні українського суверенітету та незалежності і висловили сподівання, що експозиція приверне увагу відвідувачів різного віку, тут будуть поводитись виставки, творчі вечори, зустрічі з ветеранами, уроки мужності.

Керівник Центру Г. Бабич подякувала всім, хто долучився до цієї доброї справи, особливо ініціативній групі, членам і особисто голові громадської організації “Учасники бойових дій АТО” В. Красюну та співробітникам Центру.

Як сказано у вітальному адресі першого заступника Голови Служби І.Мальцева, для кожного місцевого мешканця музей має бути нагадуванням про те, що війна точиться не лише в телевізійних новинах, а зовсім поруч, торкаючись кожного населеного пункту України, і має стати новим “місцем пам’яті” – справжнім місцем тяжіння для побратимів, рідних і близьких героїв, молоді та старшого покоління.

Повідомляє директор Іванківського ЦСПР Галина Бабич

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...