Привітали з Днем Незалежності

Напередодні Дня Незалежності України в першу чергу хотілося привітати учасників АТО, бо саме вони, як ніхто інший, знають ціну цьому святу. Це вони стали на захист незалежності нашої держави, коли країна опинилася в небезпеці.

Вчора ЦСПР спільно з представниками партнерських організацій провідали та привітали ветеранів АТО, які отримали поранeння, травми, захворювання, захищаючи нeзалeжність України, які гідно виконали свій громадянський обов’язок. Щирі слова підтримки звучали з вуст Світлани Чеканової – матері загиблого учасника АТО Олега Габорака, голови Іванківського осередку ВГО «Яворина» та членів організації Тетяни Швець й Анастасії Остапенко. Вітав своїх побратимів голова ГО «Учасники бойових дій АТО» Віктор Красюн, надаючи паралельно консультації з соціальних питань. Заступник директора ЦСПР Людмила Шелест поділилася актуальною інформацією щодо допомоги на лікування від КОДА, щодо отримання соціальних карток учасника АТО, вивчаючи запити та даючи поради щодо вирішення проблемних питань.

Загалом відвідали 15 учасників АТО з Іванкова, Горностайполя, Макарівки, Зорина, Прибірська та інших сіл Іванківського району. Більшість з них перебувають під нашим соціальним супроводом, фахівці тримають у полі зору проблеми бійців, намагаються вчасно надавати необхідну інформацію та допомогу. Під час виїзної роботи намітили питання, у вирішенні яких ветеранам потрібна наша допомога.

Ми пишаємося нашими земляками! Вони не словом, а ділом довели свою любов до України. Це справжні чоловіки й патріоти, які готові були віддати життя за її незалежність.

Анастасія Токаревська, практичний психолог Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...