Попереджений – отже, готовий до дій

Попереджений – отже, готовий до дій. Бути обізнаним вкрай необхідно для безпечного життя в стрімкій круговерті з неминучими загрозами техногенного й природного характеру. Кожну з цих загроз – повінь, пожежу, землетрус, смерч, зсув, вибух побутового газу тощо – максимально відводять від людей професійні рятувальники.

В Україні функції реагування на надзвичайні ситуації та запобігання їм покладені на Державну службу України з надзвичайних ситуацій. На сьогоднішній день їх робота побудована таким чином, аби реагувати на загрозу надзвичайної ситуації не постфактум, а завчасно, до того, як вона трапилася
.
Природна стихія і людський фактор не залишать рятувальників без роботи, а в ній головне – зберегти людське життя. Багато чого залежить і від Вас. Адже в критичній ситуації до прибуття професійних рятувальників Ви перші реагуєте на надзвичайну подію. Тому всім вкрай необхідно володіти певними знаннями, як вести себе в надзвичайних ситуаціях.

Кожній людині ще з малечку потрібно знати базову інформацію про запобігання надзвичайним ситуаціям, про причини їх виникнення та дії в екстремальних умовах. Тому сьогодні 31.07.18 ми саме про це і розповідали дітям в Іванківському ЦСПР. Пройшла інформаційна зустріч на тему «Як поводити себе в надзвичайних ситуаціях». Дітям було наведені типові для нашого району надзвичайні ситуації: побутові пожежі, лісові пожежі, повені, безпека та порятунок на воді, екстремальні погодні умови, ДТП. Дітям донесли інформацію, що від того, що саме і як швидко вони зроблять, часто залежить їх або ще чиєсь життя та здоров‘я, цілісність майна і захищеність території. І насамкінець: ми завчили номер телефону Служби порятунку – 101 .У критичній ситуацій після дзвінка вирушить допомога, адже найважливіша місія рятувальників – запобігти, врятувати, допомогти.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...