Дитячий табір “Mind Kids Camp”

З 20 по 22 липня в Іванківському центрі соціально-психологічної реабілітації населення проводився дитячий табір “Mind Kids Camp”, організований громадською організацією «Всеукраїнське молодіжне спілкування». У таборі прийняло участь 40 дітей з міста та району. Програма табору включала в себе: майстер-класи (малювання, квілінг, бісероплетіння тощо), спортивні ігри. На лекціях з християнської етики діти мали можливість дізнатися про причини власної неслухняності, секрети успішного та щасливого життя. Соціальні заняття з розвитку інтелекту сприяли формуванню логічного мислення.

Особливий інтерес у дітей викликали екскурсія до с. Білий Берег, де вони мали можливість відвідати міні-зоопарк, мала спортивна олімпіаді, а також театральні вистави.

В свою чергу, за надану спонсорську підтримку, виносимо подяку підприємцям: Руденку М.І. (магазин «Калина»), Ющенко Олені (магазин «Продукти»), Ляшевичу О. О. (магазин «Крамниця канцтоварів»), а також директору Іванківського хлібокомбінату Черненко І. Ф. та директору і колективу Іванківського районного Будинку культури.

Також дякуємо волонтерам, які допомогли у підготовці та проведенні табору, а саме: Соловйовій Наталії, Маєвській Марині, Шолух Ярославі, Пашун Емілії та Шевченко Альоні.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...