Мобільно консультативний пункт в дії

12.07.18 відбулася чергова виїзна робота в с. Розважів. Спеціалісти центру на чолі з директором Галиною Бабич зустрілися з сільським горовою Володимиром Петровським та секретарем Валентиною Старжинською. Під час бесіди обговорили напрямки майбутньої співпраці з громадою села. В свою чергу Володимир Іванович висловив подяку Центру за минулий досвід: допомогу організації роботи з населенням, надання можливостей залучення інвестицій.

В подальшій роботі спеціалісти ЦСПР : психолог Анастасія Токаревська надавала консультації за запитом населення. Юрисконсульт Артем Бабич розповів учасникам АТО та членам їх сімей про розпорядження Київської ОДА «Про затвердження порядку використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги». Фахівець зі соціальної роботи Анна Осипенко інформувала про форми та методи роботи Іванківського ЦСПР.

В роботі консультативного пункту взяла участь спеціаліст Іванківського центру зайнятості Олена Гончаренко, яка надавала інформацію щодо існуючих вакансій.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...