Потрібна допомога в створенні музею АТО

За ініціативи Центру соціально-психологічної реабілітації населення створюється музей АТО (у приміщенні Центру). До роботи залучено всіх фахівців установи, волонтерів, створено ініціативну групу для розробки та впровадження ідей. Підтримала ідею й Іванківська РДА. Допомагають, звичайно, й учасники АТО. Наприклад, допомогли перевезти, розвантажити й занести в приміщення старі експозиційні меблі з краєзнавчого музею, що нині перебуває на капітальній реконструкції, з яких ми плануємо виготовити майбутні вітрини для експонатів музею АТО. Потроху приносять речі, що пройшли разом з бійцями війну в АТО.

Такий музей дуже потрібний як для вшанування учасників АТО нашого району, так і для патріотичного виховання дітей та молоді. Хотілося б відтворити відповідну атмосферу й наповнити її експонатами, що розповідали б про будні в АТО. Всі роботи плануємо закінчити до вересня, а відкриття музею заплановане на День Іванкова – 21 вересня.

З цією метою звертаємося як до учасників АТО, так і до інших небайдужих людей. Для музею АТО потрібні експонати: гільзи, ящики з-під снарядів, форма, каски, берці, бронежилет, прапори, шеврони, манекени (які мають перетворитися на бійців), мішки, невеликі квадратні тюки соломи. Доречними будуть й посуд, ковдра чи спальний мішок, предмети військового побуту – все, що допоможе обладнати бліндаж. З вдячністю приймемо й непотрібний одяг відповідних кольорів, з якого діти сплетуть маскувальні сітки. Потрібні також фото про АТО, дитячі листи чи малюнки, які підтримували моральний дух. Одним словом – все, що допомогло б дітям і нашим односельцям зрозуміти, що таке війна.

Приносьте в будь-який час, будемо вдячні!

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...