Здоров’я – скарб, який завжди з тобою

Інформаційна зустріч представників Міжнародної громадської організації «Клубна система «Нове життя» з м.Києва для матерів та дружин учасників АТО ставила за мету поширення знань про правильне харчування, насичення організму необхідними вітамінами та мінералами.

В зустрічі взяли участь Григоренко Віра Іванівна – регіональний директор по Іванківському району, подвійні діамантові директори компанії Радзішевська Наталя Леонідівна та Доля Дар’я Володимирівна. В їх виступах йшла мова про оздоровлення, збереження краси та молодості, повноцінне харчування клітин нашого організму. Паралельно розповідали про можливість додаткового заробітку, але з умовою активного включення в роботу «Нового життя».

З запитаннями до гостей зверталися Піддубна Лідія, Пластиніна Зоя, Давиденко Людмила, Янківська Тамара – їхні чоловіки, брати, діти мають безпосереднє відношення до антитерористичної операції, та , виходячи з цього, проблеми зі здоров’ям.

Довелося мені, на своєму прикладі розповідати, які результати отримала після 2-х річного прийому продукції: зменшення ваги, очистка організму, повернення до норми щитовидної залози і т.д.

Свою вдячність від імені компанії висловлюю працівникам ЦСПР, а також сподіваюсь на подальше співробітництво. Інформація, що докорінно зміцнює здоров’я та життя людей – потрібна завжди, особливо нам, проживаючим в чорнобильській зоні.

Віра Григоренко

Віра Григоренко

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...