Літній табір «Веселка»

Дитина – це перш за все творча особистість, яка потребує постійної реалізації своїх задумів і планів. На мою думку, тільки правильно спланована, з урахуванням потреб дітей у самореалізації робота музичного табору може дати можливість цікаво, весело та з користю для здоров’я провести час, позбавити вихованців нудьги та відкрити в собі нові таланти.

В черговий раз до Іванківського ЦСПР завітав музичний табір «Веселка» на чолі з Валерієм Рябковим та його закордонною командою, волонтерською організацією «Music in World Cultures», (це міжнародна релігійна організація).
Літо – час ігор, розваг, творчих занять, що допомагають зняти напругу яка накопичилася за рік. Це період вільного спілкування дітей, заповнення витрачених сил, відновлення здоров’я. Ось на такому музичному таборі діти мали можливість освоїти музичні інструменти. Вони оволоділи грою на гітарі, скрипці, барабані, металофоні. В режимі табору також проводили духовні уроки ,заняття з вокалу, стрибки на батуті та ще багато цікавих, рухливих ігор.

Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей, цим літом принаймні 150 дітей Іванкова були зайняті розвитком свого творчого потенціалу. Щодня близько 80-100 дітей мали можливість долучитися до яскравого та цікавого дозвілля. Серед них – діти, які щонеділі відвідують клуб «Веселка», діти з багатодітних та соціально-незахищених родин, діти учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. І мабуть саме для цих дітей табір став найяскравішою подією початку літніх канікул.

Ганна Саченко, фахівець із соціальної роботи

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...