Продовжує роботу мобільно-консультативний пункт

Продовжуючи роботу мобільно-консультативного пункту фахівці Іванківського ЦСПР працювали у сусідньому Поліському районі. В селах Максимовичі та Зелена Поляна було проведено соціальне консультування, інформаційні бесіди та індивідуальне консультування. Фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою консультувала населення, щодо пільг та соцгарантій передбачених державним законодавством для учасників АТО та їх сімей. Також під час звернень проводилися інформаційні бесіди з приводу роботи ЦСПР загалом і по роботі з потерпілими зокрема. Психологом центру було проведено індивідуальні консультування з урахуванням особливих потреб, спричинених тими чи іншими життєвими обставинами клієнтів цільової категорії. Насамкінець всі отримали,як завжди, друковану продукцію центру інформаційні буклети та газету «Голос Довіри». Для громадян це можливість ознайомитися більш детально з всіма напрямками та формами роботи спеціалістів Іванківського ЦСПР, отримати контактні дані.

Завдяки взаємодії з представниками Іванківського районного центру зайнятості, фахівці ЦСПР мають можливість відвідати віддалені села та провести роботу мобільно-консультативного пункту на виїзді. Цього разу ми працювали з командою відповідальних професіоналів своєї справи, представників: Іванківського Центру зайнятості Гончаренко Оленою Михайлівною, Бюро безоплатної правової допомоги Борсуком Олегом Яковичем, Поліського Управління соціального захисту населення Кульчицькою Марією Іванівною, Лариса Вікторівною та Управлінням пенсійного фонду Кравченко Олесею Петрівною.

Окрему подяку за співпрацю, висловлюємо головам сільських рад, які завжди зустрічають нас з розумінням робочих нюансів, допоможуть, порадять. Сьогодні ми дякуємо Лещенку Андрію Валерійовичу голові с. Максимовичі та Білько Вірі Олександрівні голові с. Зелена Поляна. Чекаємо вас в нашому центрі, двері якого завжди відкриті для спілкування та надання послуг всім категоріям населення.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...