Комунікативний тренінг для школярів

Кожен з нас по-своєму розуміє місце і роль спілкування в своєму особистому та соціальному житті – хтось цінує інформацію, отриману від інших людей; хтось надає перевагу спілкуванню про важливі і необхідні речі для соціуму; деякі люблять говорити про себе, а хтось – слухати інших. Але кожна людина розуміє необхідність і цінність самого процесу спілкування – з собою, іншими або всім оточуючими. Але здатність говорити і слухати не відображає повністю весь багатогранний і завжди непередбачений процес комунікації між людьми. Тому тренінг,який був проведений в загально освітній школі I- III ступенів №2 був призначений для тих, хто любить і хоче спілкуватися, хоче удосконалюватися в своїх комунікативних навичках, прагне придбати нові методи спілкування.

Учні в процесі тренінгу “Я тебе чую” в практичних завданнях та ситуаціях розглянули різні стилі, навички спілкування; в іграх було наочно продемонстровано весь процес комунікації; під час дискусій всі діти змогли поділитися своїм баченням ефективного способу спілкування і отримали зворотній зв’язок від усієї групи.

Кожен мав можливість спробувати себе у звичних та незвичних для його ситуаціях спілкування, а також побачив достоїнства і недоліки комунікативних технік та прийомів, учні побачили процес спілкування під новим кутом.

Так як, весь тренінг був проведений в ігровій формі, дітям було дуже цікаво. Найбільше дітям сподобалася гра “Крокодил”, де за допомогою невербального спілкування вони мали змогу донести до всіх учасників групи інформацію. Ми і посміялися, і поспілкувались, і виговорилися, кому було це потрібно.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: