Соціальні картки вже отримали більше 40 учасників АТО

Фахівці Іванківського ЦСПР велику увагу приділяють інформуванню учасників АТО не тільки про державні соціальні гарантії, а й про програми та ініціативи громадських об’єднань та недержавних організацій. Зокрема, ми підтримали ініціативу Громадської спілки «Українці-разом!» щодо реалізації програми «Соціальна картка учасника АТО», яка дозволяє учасникам бойових дій та членам їх сімей отримати додатковий соціальний захист та необхідну допомогу. Власник картки може скористатися безкоштовною правовою підтримкою, безкоштовним обстеженням та отриманням медичних послуг, отримати знижки на товари та послуги соціальних партнерів програми (понад півтори тисячі підприємств по всій Україні, серед яких найбільш популярні гіпермаркети «Епіцентр», «Нова лінія», «Агромат», «Фуршет»; повний перелік є на сайті).

Так, наприклад, Ігор Гончар, учасник АТО з Ораного, поділився своїми першими враженнями від користування карткою: «Ми затіяли вдома ремонт і поїхали закупити будматеріали у «Нову лінію». Знижка по картці в цьому торгівельному центрі – 7%. А товару ми взяли не на одну тисячу. Тож завдяки соціальній картці, можна сказати, зекономили і вернули гроші за бензин. Все працює!»

Картку можна оформити самостійно, заповнивши анкету на сайті «Українці-разом!». Якщо учасник АТО не має такої можливості, то пройти етап реєстрації допоможуть фахівці Центру – програміст Шевченко Андрій та психолог Анастасія Токаревська. Вже близько 20 УБД оформили картки з їхньою допомогою. Протягом місяця картка буде виготовлена і через громадську організацію «Учасники бойових дій АТО» доставлена в Іванків. Раніше треба було їхати в Київ і забирати самостійно. Зараз все на місці, що спростило процедуру і зробило її доступнішою. За останній рік вже більше 40 атовців отримали соціальні картки завдяки співпраці Центру соціально-психологічної реабілітації та ГО «Учасники бойових дій АТО». Хто ще не скористався такою можливістю – звертайтеся: картка виготовляється безкоштовно.

Людмила Шелест, заступник директора Іванківського ЦСПР

 

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...