Дітям про шкоду паління

Всесвітній день боротьби  з тютюнопалінням — встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я та відзначається 31 травня кожного року. В цей день по всьому світу проходять антитютюнові акції. Ми не лишилися осторонь та провели профілактичну роботу в Іванківській загальноосвітній школі №2.

Масове поширення тютюнопаління зробило цю проблему міжнародною. Куріння стали називати чумою ХХ століття. За даними ВООЗ в промислово розвинених країнах паління є прямою або не прямою причиною смертності 20% населення. Тютюн в Європі вбиває в 4 рази більше людей, ніж автомобільні катастрофи.

Особливо хвилює той факт, що тютюнопаління стало поширюватися серед молоді. Багато хто не знає про те, що куріння, яке починається «з пустощів», «з бажання наслідувати», «не відставати від моди», «швидше здаватися дорослим», перетворюється в підступну пристрасть, згубну для здоров’я. Паління особливо шкідливе для молодого, що розвивається організму. Воно сковує волю, підточує здоров’я та вкорочує життя. Внаслідок витривалості організму людини шкідливий вплив куріння позначається тільки через багато років.

На сьогоднішній зустрічі діти детально дізналися про шкідливі наслідки згубної звички, учні задавали багато питань, та засвоїли, що за захоплення курінням доводиться платити занадто дорого, так як разом з тютюном курці поступово «викурюють» найдорожче – своє здоров’я. Також діти зрозуміли що, хвороби, викликані курінням, підкрадаються тихо та непомітно, і повернути людині здоров’я дуже важко, а в ряді випадків, на жаль, неможливо.

В кінці учні зробили загальний висновок: найкраще – не починати палити. А тим хто палить – кинути! Покликати на допомогу свою силу волі. Розумне чергування праці і відпочинку, раціональне харчування, заняття спортом, цікаве і захопливе проведення дозвілля, відмова від куріння збережуть і зміцнять здоров’я, продовжать працездатність та активну творчу діяльність. Здоров’я треба берегти, а не розчиняти його в тютюновому димі.

Токаревська Анастасія практичний психолог

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...