Сприяємо розвитку

За підтримки Міжнародного благодійного фонду «Східно-Європейська місія» у 2017-2018 році продовжила роботу програма «Вечірня гімназія» для дітей учасників АТО та соціально-незахищених сімей, метою якої є забезпечення розвитку особистості шляхом формування творчого потенціалу.

Програма включала такі курси, як вивчення основ комп’ютерної грамоти, англійської мови, християнських уроків та культури спілкування. Курси вели: Шелест Людмила, Шевченко Наталія, Превор Ірина та Гаркуша Ольга.

Під час занять проходив процес формування найважливіших характеристик повноцінної особистості: позитивне ставлення до власного життя, дякуючи самореалізації, соціальна відповідальність, яка проявляється в турботі про благополуччя людей.

Колектив викладачів цілеспрямовано здійснював вплив на розвиток інтелектуальної, емоційної, моральної та духовної сфери особистості, сприяв професійному самовизначенню, забезпечував потреби у творчій самореалізації, вчив жити за принципами людності, милосердя, доброти, збагачував світогляд та моральні якості, формував національну свідомість, пробуджував людську гідність, непримиренність до приниження.

Викладачі курсів створили таку обстановку, що діти задовольнили свої потреби, бажання, інтереси.

Ольга Гаркуша, психолог

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...