Зустріч з орендарем

Фахівці Іванківського ЦСПР спільно з активом громадської організації «Учасники бойових дій АТО» постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо пільг та гарантій, передбачених законодавством для даної категорії населення, зокрема з питань отримання земельних ділянок. Завдяки проведеній роботі більше 80 учасників АТО вже отримали землі під ведення особистого селянського господарства. Звичайно не всі мають бажання і можливість власноруч обробляти землю, переважна більшість планує здати землю в оренду і отримувати з цього прибуток.

На території району функціонує кілька агрофірм, які займаються вирощуванням сільгосппродукції на власних або орендованих землях. З однією з них відбулася зустріч на базі Іванківського ЦСПР.

У зібранні взяв участь представник агрофірми «Дитятки», яка готова взяти в оренду ділянки на 10 років. Фірма вже обробляє 4 тис. га в Іванківському та Поліському районах, успішно працює на наших землях 2 роки і планує розширювати діяльність. Орендар розповів про ціни на ринку землі в нашому районі, розміри можливої виплати за оренду ділянок, порядок запланованої сівозміни на орендованих полях. Також запропонував свою допомогу в оформленні проектної документації на земельні ділянки під ОСГ.

Тепер учасники АТО мають можливість обміркувати інформацію, поцікавитися умовами оренди в інших фермерів, зважити всі «за» і «проти» та прийняти рішення. Своїм завданням ми вбачаємо надати інформацію, організувати діалог між зацікавленими сторонами, а далі – вирішувати учасникам АТО. В будь-якому випадку, ми раді, що змогли надати необхідну допомогу для отримання ділянок, адже більшість УБД до цього ніколи не займалася операціями з землею і ця справа – абсолютно нова сфера їхнього життя.

Людмила Шелест, заступник директора ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...