Твоє здоров’я у твоїх руках

Третє тисячоліття – це вік наукового й технічного прогресу, коли без знань, науки не обійтися жодному з нас. Та й кожен повинен досягти своїх вершин у житті. А це не завжди легко й просто, тому що вершин досягають, доклавши великих зусиль. Треба мати силу й міцну волю, а це доступно лише тим, котрі здорові фізично та духовно. У здоровому тілі – здоровий дух.

До 32-річниці Чорнобильської катастрофи в Іванківському ЦСПР психолог Ольга Гаркуша провела інформаційну зустріч з елементами тренінгу «Здоровий спосіб життя – обов’язкова умова збереження здоров’я на екологічно-забруднених територіях» для дітей із сімей учасників АТО.

Зустріч розпочалася з інформації про події, які відбулися понад тридцять років – Чорнобильську катастрофу. Діти розповіли про те, що їм відомо про цю трагедію. Було цікавим дізнатися про фактори, які впливають на наше здоров’я. У групах спробували створити моделі здоров’я, потім їх зруйнували і намагалися потім відновити. Внаслідок чого зробили висновок про те, що здоров’я легко зруйнувати і дуже важко відновити. На завершення дізналися про методи запобігання погіршення здоров’я, внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Здоровому завжди здорово! Здоров’я – джерело щастя радості й повноцінного життя.

Осипенко Анна фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...