Профілактика суїцидальної поведінки

Іванківський ЦСПР відгукнувся на запит Державної прикордонної служби України с.Млачівка.22 лютого було проведено лекцію «Профілактика суїцидальної поведінки».

Статистика говорить про те, що останнім часом в державі відбувається ріст суїцидальних тенденцій, які спричинені соціально-політичними, соціально-економічними негараздами.
До суїцидальних груп ризику в суспільстві відносять: демобілізованих офіцерів; молодих солдат; прикордонників та військових загалом.

Тому було доцільно провести профілактичну роботу саме з цією категорією населення, так як з 20 слухаючих 19 офіцерів являються учасниками антитерористичної операції.

Учасникам лекції було наведено приклади емоційних порушень суїцидантів, під час профілактичної роботи ми розглянули всі можливі варіанти налагодження стосунків з потенційним самогубцею та тонкості спілкування з такою людною, щоб вчасно надати їй допомогу та заздалегідь попередити можливість самогубства і звернутися за допомогою до спеціалістів, які кваліфіковано вирішать таку проблему.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...