Так ніхто не кохав

Для учнів 9-х класів Іванківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведений тренінг «Так ніхто не кохав» з метою підвищення рівня учасників про особливості статі, підвести до усвідомлення необхідності шанобливих стосунків між хлопцями та дівчатами, сформувати коректне ставлення до цих питань, навички конструктивного спілкування з особами протилежної статі.

Актуальність даної теми пов’язана з рядом соціальних взаємин, зниженням віку вступу молоді у статеві стосунки, невміння молодих людей будувати тривалі стосунки. З іншого боку вона обумовлена самими віковими особливостями підліткового та юнацького віку, які підвищують вразливість даної категорії по відношенню до несприятливих факторів соціального середовища: схильність до ризику, пов’язана з бажанням поекспериментувати і набути статусу «дорослий».

Зміст тренінгу спрямований на усвідомлення і прийняття свого життєвого досвіду у сфері міжособистісних взаємин. Під час заняття учасники розширили знання і розуміння як будувати стосунки з коханою людиною. У практичних вправах, іграх, обговореннях набули необхідного досвіду, усвідомили, які риси характеру необхідно у собі виховувати, які навички комунікації відпрацьовувати.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: