Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни у Циблях

Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни у Циблях
запрошує учасників АТО на лікування та реабілітацію

Головною структурою у системі госпіталів ветеранів війни України є Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни.

Стаціонарна медична та реабілітаційна допомога надається у 12 лікувальних відділеннях: кардіологічних, неврологічних, терапевтичних, пульмонологічному, хірургічному, неврологічному відділеннях відновного лікування хворих з захворюваннями і травмами центральної та периферичної нервової системи і опорно-рухового апарату.

В Центрі проводиться медична, фізична, психологічна реабілітація.

Функціонують консультативно-діагностичне, стоматологічне, бальнеофізіотерапевтичне відділення, відділення функціональної діагностики, кабінет лікувальної фізкультури та клініко-діагностична лабораторія. В консультативно-діагностичному відділенні проводяться консультації лікарями більше ніж десяти спеціальностей, працюють кабінети: ендоскопічний, ультразвукового обстеження, офтальмологічний, рентгенологічний, комп’ютерної томографії.

В центрі функціонує офтальмологічна операційна для проведення оперативних втручань з приводу заміни кришталика, враженого катарактою, з застосуванням сучасних матеріалів.

Щорічно центр приймає понад 9 тисяч ветеранів війни з усіх регіонів України. Діяльність Центру перебуває під патронатом Президента України.

Госпіталь в с. Циблі є головною установою в загальній структурі медичних закладів по організації медичної допомоги ветеранам. Унікальний медичний заклад, де вдало поєднуються екологічно чисті природні фактори з найсучаснішою лікувально-діагностичною базою.

Герої-захисники залишають позитивні відгуки про роботу закладу: більшість із них висловлюють бажання ще неодноразово приїхати на реабілітацію до Центру.

Адреса центру: Київська область, Переяслав-Хмельницький район, с. Циблі, вул. Лісова, 2.

Дізнатися більше можна на сайті закладу https://www.udmscvv.comабо за телефонами (045) 675-28-94 та (045) 675-28-93.

Учасники АТО Іванківського району можуть звернутися за направленнями до Центральної районної лікарні, головний лікар Кадун Оксана Миколаївна, тел. 5-13-38.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...