Соціальна захищеність внутрішньо переміщених осіб

04.01.18р. у приміщені Іванківського ЦСПР була проведена зустріч «Соціальна захищеність внутрішньо переміщених осіб». Населення Іванкова приймав представник бюро безоплатної допомоги Борсук Олег Якович з яким наш колектив співпрацює вже не один рік.

Бажаючі приходили цілий день, тут були ліквідатори, постраждалі від ЧАЕС та ВПО. Ліквідатори та постраждалі в основному цікавилися законами України, що стосуються Чорнобильських соцгарантій, зокрема чи не відмінили їх, та можливості застосування певних пільг в житті. Внутрішньо переміщені особи ставили питання, щодо нової державної програми, яка гарантує відшкодування 50% втраченого житла в зоні АТО. Як зазначають джерела інтернет ресурсів вимушені переселенці отримали можливість вирішити проблему житла за допомогою пільг від держави.

“Відповідно до ухваленого 16 березня цього року Верховною Радою України закону «Про внесення змін до статті 4 закону «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» щодо реалізації державних житлових програм», запрацював механізм пільгового придбання житла. Документ передбачає додаткові можливості для сімей учасників АТО та ВПО вирішити проблему житла шляхом участі у програмі доступного житла, завдяки чому вони зможуть за допомогою держави придбати житло за механізмом “50 на 50” або отримати пільговий кредит під 7 відсотків річних для вирішення житлового питання”, – йдеться у повідомленні.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...