Наші волонтери на великій сцені

Два роки тому стартував V-Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії ім. Павла Вірського.

Це справжня подія в танцювальному світі, яку чекали фахівці хореографічного мистецтва – митці, професіонали, аматори.

Для зразкової хореографічної студії «Л-Стиль» запрошення взяти участь у конкурсі було несподіваним і в той же час відповідальним.

Конкурс проводиться один раз на три роки протягом 24 місяців. Це і обласний відбір, і регіональний, і звичайно – основний заключний, де звітують кращі з кращих.

Вже позаду отримані перші перемоги, і ось запрошення до Києва. На три дні з усіх куточків України з’їхались танцюристи, що представляли різні навчальні хореографічні заклади, аматорські колективи. Серед них – студійці з Іванкова під керівництвом хореографа Людмили Мойсеєнко, колектив, який знають і люблять в селищі.

І ось – перший напружений день. Змінюються декорації, костюми, звучать запальні, в більшості українські мелодії, і лише танець – танець, що нікого не залишає байдужим. Іванківці на одному диханні порадували глядачів білоруською «Вясялухою».

Учасники V-Всеукраїнського фестивалю конкурсу народної хореографії, молоді танцюристи студії «Л-Стиль» сьогодні стали на один рівень з досвідченими колективами. Вони несли, заряд енергії, позитивні емоції і гордість за те, що досягли успіху танцювати на великій сцені.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...