Поїздка на фабрику ялинкових іграшок

23 грудня була організована поїздка для дітей учасників АТО, ВПО, дітей із соціально незахищених сімей. Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок – це справжнє диво. Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас під Києвом зберігає традиції майстерності виготовлення скляних ялинкових іграшок вже багато десятиліть і є своєрідним законодавцем моди в новорічній індустрії. Заснована в 1948 році, фабрика з невеликої мануфактури, яка обробляла скло для медичних потреб, перетворилася на найбільшого виробника новорічної продукції в Східній Європі.

На нашій екскурсії ми побували в декількох цехах і побачили весь процес створення авторської ялинкової іграшки:

Склодувний цех. Саме тут зі скляної колби народжується новорічна іграшка. Скло нагрівається до 600 градусів і майстри-склодуви видувають іграшки різних форм та розмірів.

Цех сріблення. Майстер-ельф показав чарівний процес сріблення прозорої кулі.

У художньому цеху на іграшки наносяться різноманітні малюнки. Талановиті художниці з радістю показали особливості своєї техніки розпису. Діти змогли розписати свою новорічну кулю на майстер-класі з розпису ялинкових іграшок.

Також відвідали музей де зібрані ялинкові іграшки зі всього світу. До складу музею входять три зали: старовинна і сучасна іграшка, казкове місто в мініатюрі та унікальний “Ермітаж”.

Чарівна кімната з сюрпризом. Тут дітям створили Новорічний настрій за допомогою веселої музики, світлоефектів.

Пошта Діда Мороза. Ось тут починається процес загадування новорічного бажання. Діти змогли особисто відправити йому лист , а також сфотографуватися на згадку.

Заключна стадія екскурсії Клавдієвською фабрикою, це супермаркет ялинкових іграшок. Тут можна придбати ялинкові іграшки з авторським розписом, а при бажанні навіть зробити на них іменний подарунковий напис.

До дому всі поверталися з гарним настроєм та іграшками розмальованими в власноруч.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: