Всім небайдужим – щира вдячність

Напередодні дня Святого Миколая директор Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення Галина Бабич та психолог Анастасія Токаревська відвідали учасника АТО, що мешкає в с.Запрудка Володимира Бойченка.

Володимир тісно пов’язаний з ЦСПР. З підліткової пори, йому, сироті центр постійно знаходив підтримку різних фондів та благодійних організацій, організовував літній відпочинок в Іспанії.

Цього дня сором’язливий та стриманий, небагатослівний та розчулений він дивився на святкові дарунки, вкотре в душі дякуючи їй, тьоті Валі, сусідці, для якої його доля стала власною.

Небайдужість цієї людини не оцінити неможливо. Не маючи родинних стосунків – вони мали однакові прізвища, що інколи ставало на заваді поставленої мети. З зони АТО Володя повернувся з травмованою психікою, виснажений, та, що прикро, хворий. Валентина Федорівна не могла стати осторонь. Дзвінки-прохання, відвідини лікарів, потім неодноразове лікування в стаціонарах Іванкова та Києва, скрізь поряд була вона – його ангел охоронець тьотя Валя.

Долучилися до біди хлопця і Іванківська РДА, в особі Коваль І.А. і голова правління ГО «Учасники бойових дій АТО» – Красюн В.М., побратими по зоні АТО – зокрема Мурга П.Ю., ЦСПР та інші небайдужі люди.

Ще однією несподіванкою для хлопця стала грошова допомога народного депутата України Ярослава Москаленка.

То ж нехай Святий Миколай несе нам не лише вдячність та дарунки, а й здоров’я – всім, в першу чергу тим, хто його так потребує.

Юрисконсульт Артем Бабич

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...