Всеукраїнському об’єднанню “Яворина” – два роки

16 грудня 2017 року Всеукраїнське обєднання українок “Яворина” (Київщина) урочисто, у приміщенні Київської обласної ради, відзначила свою 2-у річницю.

Збори розпочалися з презентації Ольги Філюк про те, що вдалося зробити за такий короткий період. Це – передачі на Схід необхідного та підтримка поранених, робота з дітьми та підлітками, популяризація українського слова, історії і традицій.

Разом з Всеукраїнським об”єднанням Свобода та Всеукраїнським громадським об”єднанням Легіон Свободи започаткували серію видань “В строю”, присвячених полеглим бійцям Легіону Свободи (Київщини). Під час заходу було презентовано першу книгу, присвячену юному Герою – Олегу Габораку, мама якого Світлана Чеканова ,попри власну драму , присвятила себе благодійності та очолює Іванківський осередок ВО українок “Яворина”.

На заході виступили юні таланти з різних куточків Київщини, а також вже досить зрілі, професійні колективи: Вишгородський муніципальний хор “Коралі”(ЦДЮТ “Джерело”), Вишгородський танцювальний колектив “Вишеград”, Обрядово-театральний колектив “Гречаники” смт.Велика Димерка Броварського району, школярі Іванківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, викладач – Берегова Тамара Степанівна. Захід відбувся за підтримки та допомоги депутата Київської обласної ради, голови Київської обласної організації ВО Свобода – Ігоря Сабія, який був присутнім та виступив з привітальним словом.

Ольга Філюк висловила подяку за співпрацю з державними та громадськими організаціями: Іванківський центр соціально-психологічної реабілітації населення “Довір”я”, Іванківська ЗОШ І-ІІІ ст., ГО “Рух захисту української мови”, Ірпінська міська бібліотека, Вишгородський центр дитячої та юнацької творчості “Джерело”.

Всіх активістів та благодійників організації було відзначено Подяками.

Психолог Ольга Гаркуша
Фото: Богдана Лозенка

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...