Привітали бійців АТО святковим концертом

До Дня Збройних сил України в Іванківському районному будинку культури відбувся урочистий концерт шани та вдячності учасникам АТО. На захід були запрошені учасники АТО та їх сім’ї з Іванкова, Іванківського, Поліського та Вишгородського районів.

 

Вже не один рік Іванківський ЦСПР співпрацює з Катюжанським ВПУ цей концерт є реалізацією 2-го етапу обласного проекту «Герої сучасності» (про попередні заходи проведені спільно з Катюжанським ВПУ ми писали на сайті центру та сторінках газети «Голос Довіри»). Спільна ідея була підтримана Іванківською райдержадміністрацією та поширилась на сусідні райони, які взяли участь у підготовці та проведенні концерту.

Глядачів радували артисти, вокалісти, художньо-самодіяльні колективи Іванківського, Поліського, Вишгородського районів та студенти Катюжанського вищого професійного училища.

Звучали вітання воїнам-захисникам та їх родинам від виконуючої обов’язки голови Іванківської райдержадміністрації Тетяни Свириденко та голови Іванківської районної ради Валерія Потієнко. У словах вдячності Тетяна Дмитрівна та Валерій Іванович висловили учасникам бойових дій і тим, хто в даний час знаходиться в зоні АТО низький уклін за те, що вдень і вночі охороняють спокій мирних громадян України. До привітальних слів на адресу захисників долучились голова Поліської райдержадміністрації Олександр Янковий та директор Катюжанського вищого професійного училища Руслан Недашківський, які побажали воїнам впевненості в своїх силах та незламної волі , виконуючи благородну місію – бути захисником Батьківщини своїх родин. Як пам’ять про їх подвиг, за мир та спокій у наших домівках хвилиною мовчання були вшановані загиблі герої . Насамкінець воєнний комісар Іванківського ОРВК Олександр Кролау дякував артистам та організаторам за чудовий, душевний концерт зі словами надії, що такий захід стане традиційним.

фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою Осипенко А.В.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...