Відвідали реабілітаційний центр

Делегація Іванківського району на чолі з заступником голови Іванківської районної ради Оксаною Шумак, побували в м.Славутич, де ознайомились з роботою центру реабілітації для дітей-інвалідів.

Свого часу один із дошкільних закладів Славутича було переобладнано для роботи з дітьми-інвалідами. Місцева влада знайшла можливості для його фінансування. Пізніше руку допомоги надавали місцеві спонсори та донори з-за кордону.

Сьогодні в центрі працює творчий, відданий справі, колектив. Тут обладнано зал фізичної реабілітації, кабінет ЛФК, є басейн, різноманітні кімнати для праце терапії, де діти успішно виконують завдання наставників з сублімації, гончарства, вишивання та шиття, миловаріння, тощо.

За окремою програмою, враховуючи індивідуальний підхід, працюють лікарі, психологи, логопед та інший персонал. Діти можуть перебувати тут як стаціонарно, так і амбулаторно. Стаціонарне перебування пропонують і іванківцям.

Під час зустрічі з заступником голови Славутицької міськради Олександром Лінкевичем були обговорені питання майбутньої співпраці.

Проте, як буде воно вирішуватися, на даному етапі говорити складно. Відповідні служби району зацікавлені в тому, щоб наші діти з обмеженими можливостями інтегрувалися в соціум на рівні з іншими.

Директор Галина Бабич

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...