Нам не байдуже!

В рамках проекту «Покращення якості надання послуг з психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам у Центрах соціально-психологічної реабілітації населення в центральних областях України» для соціальних робітників Іванківського територіального центру психолог Ольга Гаркуша провела соціальну гру «Переселенська блуканина» з метою підвищення обізнаності у суспільстві щодо практичних проблем переселенців, подолання низки стереотипів.

Координатор проекту Наталія Нечипорук ознайомила учасників із ідеєю створення та реалізацією проекту. Проект спів фінансується в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ республіки Польща. На заході були представники Посольства Республіки Польщі. Керівник ГО Центру розвитку громад «Перспективи» Ельнур Алієв, переселенець із Криму, розповів про інтеграцію ВПО в нові суспільні осередки, як почати життя спочатку.

Гра складається із майже 80 реальних як позитивних, так і драматичних і дискримінаційних ситуацій, які учасники долали на шляху до рівноправ’я у рамках національного законодавство.

Учасники відмітили, що гра допомогла змінити свою думку про внутрішнє переміщення та викликало процес осмислення супутніх проблем ВПО. Учасники відзначили, що гра є емоційною та викликає внутрішні переживання саме через те, що до останнього ходу у ній зберігається ризик повернення на непідконтрольні території.

Психолог Ольга Гаркуша

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...