Привітання Ігоря Мальцева з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні співвітчизники!

Щиросердечно вітаю вас з Днем Гідності та Свободи!

День 21 листопада назавжди став незаперечним доказом відродження нашої нації. Чотири роки тому тисячі українців стали в авангарді захисту демократичних цінностей, прав, свобод людини і громадянина, на варті європейського вибору українців.

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та й усіх українських воїнів, яким довелося взяти участь у збройному протистоянні на Сході України. Усіх тих, хто не тільки силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі.

Євромайдан став для всіх поколінь українців іспитом на стійкість та глибинність людських чеснот. Він дав початок відродженню національної свідомості та змусив замислитися, ким ми були та ким маємо стати.

І нині чимало наших співвітчизників ціною власного життя продовжують відстоювати єдність та незалежність нашої держави на її східному кордоні.

У час сьогоднішніх важких випробувань всім нам необхідно єднати зусилля для захисту свободи Української держави. То ж єднаймося і працюймо заради кращої України, кожний на своєму місці!

У цей день хочу побажати всім нам віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій усіх цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому, в кожній українській родині  панує спокій та радість!

Слава Україні!

 

Перший заступник Голови Державної

служби України у справах

ветеранів війни та учасників

антитерористичної операції

Ігор  Мальцев

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...