Профорієнтаційний тренінг для дітей учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб

13 листопада в Іванківському ЦСПР було проведено профорієнтаційний тренінг для дітей учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб «Всі професії хороші, – вибирайте до душі», метою якого було привернути увагу підлітків до питання важливості вибору професії, вчити бачити свої реальні перспективи і можливості, нести особисту відповідальність за своє майбутнє, розвивати вміння планувати і досягати професійних цілей та раціонально використовувати час.

Під час заняття разом з учасниками ми з’ясували, що правильний вибір професії дозволить повністю реалізувати їх потенціал, уникнути розчарувань і невпевненості в собі та в своєму майбутньому. Діти дійшли висновку, що вибір вважається правильним коли: майбутня робота буде приносити їм радість, а не розчарування; людина володіє певними якостями, які необхідні для цієї роботи – інтелектуальними, фізичними, психологічними; професія користується попитом на ринку праці.

Тренінг проходив у веселій та дружній атмосфері. Учасники найшли спільну мову між собою та працювали згуртовано в командах.

Психолог Токаревська Анастасія

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...