Співпраця з центром зайнятості у наданні допомоги учасникам АТО

Іванківський ЦСПР продовжує інформувати учасників АТО про послуги фахівців установи. Сьогодні на запит Іванківського районного центру зайнятості було проведено презентацію «Комплексний підхід до надання допомоги учасникам АТО» для демобілізованих в ході «Інформаційного семінару для військовослужбовців та учасників АТО».На заході були присутні представники організацій та установ, з якими наш центр взаємодіє вже не один рік, це Олег Якович Борсук – юрист Бюро безоплатної правової допомоги, Ніна Михайлівна Спекторук – начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці УСЗН (управління соціального захисту населення Іванківського району) і звичайно Лариса Миколаївна Семоненко – заступник начальника центру зайнятості.

Захисники отримали інформацію щодо форм, напрямків роботи та послуг, які можуть отримати від спеціалістів ЦСПР. Так, як серед присутніх бійців було чимало «нових», ставили багато запитань. Найбільше їх цікавило оздоровлення дітей за кордоном, проблемні питання в отриманні земельних ділянок, фізкультурно-оздоровчі можливості зали фізичної реабілітації центру та перелік установ і організацій, де вони можуть отримати пільги, соціальні гарантії та інші послуги.

Насамкінець, всі отримали друковану продукцію Іванківського ЦСПР: газету «Голос Довіри», інформаційні буклети «Соціально-психологічна допомога учасникам бойових дій», «Установи та організації Іванкова, які надають допомогу учасникам АТО та їх сім’ям».

Осипенко Анна, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...