Діти учасників АТО та ВПО спробували себе у різних професіях

Для дітей учасників АТО, ВПО, дітей із соціально незахищених сімей осінні канікули розпочалися з пізнавальної поїздки до «Кідландії» – світ професій (м.Київ).

Всі в дитинстві хочуть стати дорослими і відчути себе самостійним, щоб мати можливість планувати своє життя, займатися улюбленими справами.

Все це можна було спробувати у дитячому парку професій «Кідландія» – це справжня країна для дітей, зі своїми законами та правилами, власною економікою й грошовою одиницею. Тут діти мали можливість знайомитися з більш ніж 100 професіями, заробляти власні кошти, витрачати їх на розваги, сувеніри або накопичувати на банківському рахунку. Маленькі громадяни «Кідландії» мали змогу в цікавій для них та легкій для сприйняття формі дізнатися про те, як працює економіка в дорослому світі, зрозуміти цінність праці та навчитися відповідально ставитись до життя.

Повертаючись додому, діти ділилися своїми враженнями: хто де працював, які знання та навики отримали, скільки грошей заробили, та які професії найбільше сподобались. Екскурсія сприяла розвитку позитивного бачення свого майбутнього у дітей учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб та дітей із кризових сімей.

Фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...