Учасників бойових дій нагородили подяками

В актовому залі 13.10.17 р.Іванківської дитячої школи мистецтв  ім. М.Примаченко відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України до якого долучилися і спеціалісти Іванківського ЦСПР.

Голова Іванківської  райдержадміністрації Максим Лісогор висловив слова глибокої поваги ветеранам Другої світової війни, воїнам-інтернаціоналістам, землякам, які тривалий час брали участь у бойових діях на сході України і тим, хто в даний час знаходиться в зоні проведення антитерористичної операції. Побажав незламної волі та впевненості в своїх силах, виконуючи благородну місію чоловіка — бути захисником Батьківщини, рідної Іванківщини та власної родини. Під час урочистої частини заходу нагородили учасників бойових дій подяками. Серед них члени громадської організації «Учасники бойових дій АТО» Олексій Винокуров, Віталій Орєшков та Микола Лижов.

Подарунком для присутніх став святковий концерт у виконанні вокалістів та художньо-самодіяльних колективів району.

Цього ж дня в смт Іванків відбулося покладання квітів до могили загиблого військовослужбовця – 18-річного Олега Габорака, який загинув 11 грудня 2015 року поблизу села Водяне Ясинуватського району Донецької області під час виконання службових обов’язків в ході забезпечення проведення антитерористичної операції на сході України.

За матеріалами сайту Іванківської РДА

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...