Іванківський ЦСПР взяв участь у відзначенні Дня ТрО

На центральній площі Іванкова відбулося заходи до Дня територіальної оборони, до участі в яких Іванківський ОРВК запросив військовозобов’язаних, які входять до підрозділів територіальної оборони, учасників АТО, молодь та всіх бажаючих долучитися до відзначення Дня ТрО.

З привітальним словом перед присутніми виступили голова Іванківської райдержадміністрації Максим Лісогор, голова Іванківської районної ради Валерій Потієнко та військовий комісар Іванківського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Кролау.

Як зазначив ТВО військового комісара Іванківського ОРВК Валентин Торопов: «Конституцією України визначено, що захист Вітчизни, її незалежності та недоторканості є найвищою функцією держав і справою всього українського народу. Тому моя особиста думка: в підготовці до захисту України має бути задіяний увесь український народ. Що означає у практичній площині – бери зброю і йди захищати Вітчизну. Не можеш брати зброю – допомагай іншим способом – морально, матеріально тощо».

Активну участь у заході взяв Іванківський ЦСПР спільно з місцевим осередком МГО «Моноліт». Юні патріоти разом з військовими та учасниками АТО продемонстрували учасникам заходу розбирання та збирання зброї, розповіли про тактику ведення бою і показали, як це виглядає на практиці. Напередодні своїми знаннями та вміннями волонтери з «Моноліту» ділилися зі старшокласниками ЗОШ с.Сукачі і продемонстрували своїм ровесникам не тільки належну фізичну підготовку, готовність захищати Батьківщину, а й вміння надавати при потребі першу медичну допомогу своїм «побратимам».

Відбулися спортивні змагання по перетягуванню канату. Вихованці школи спортивних єдиноборств «Берсерк» продемонстрували прийоми ведення рукопашного бою та самозахисту.

Не дивлячись на військове спрямування заходу, атмосфера в цілому була дуже дружньою. Наприкінці всіх учасників частували армійською кашею та гарячим чаєм.

Анастасія Токаревська, практичний психолог

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...