Будьмо милосердними!

Володю Бойченка я знаю давно. Знайомство відбулося в с.Запрудка, де в старенькій хатинці проживали брати Володя та Гриша разом з незрячою бабусею. В ті 90 ми знайшли можливість відправити хлопця на відпочинок до Іспанії, потім звернулися до Міжнародного благодійного фонду Східно-Європейська місія, який пізніше надавав допомогу сім”ї.

Пройшли роки. Перша мобілізація райвійськкомату покликала вже дорослого Володю в зону АТО. Звідти він повернувся хворий, без засобів існування. Єдине, що залишилось – хата в Запрудці, що теж потребує ремонту та догляду.

Небайдужість та співчуття проявила Валентина Федорівна Бойченко, що живе по-сусідству. Саме вона звернулася до нашого центру за допомогою. Ситуація була критичною – Володя майже не ходив, була гостра необхідність в лікуванні, одязі, взутті. Катастрофічно не вистачало коштів. Довелось звертатися в різні інстанції аби хоч трохи поліпшити фінансове становище Володі. Відгукнулися районна державна адміністрація, Іванківська селищна рада, громадська організація «Учасники бойових дій АТО».

Персонально хотілося б подякувати керівника апарату Іванківської РДА Коваль І.А., голову ГО «Учасники бойових дій АТО» Красюна В.М., жителя с.Запрудки Дударенка О.Ю., і звичайно, Валентину Федорівну Бойченко, яка стала для бійця своєрідним опікуном.

За це всім велика вдячність. Володя пройшов декілька курсів лікування – в Київських обласних лікарнях №1 та №2, Іванківській районній. Та ситуація залишається складною. Мінімальне медикаментозне лікування (обов’язкове!) становить щомісяця до 1500 грн.

Сьогодні я від імені всього колективу, звертаюсь до небайдужих жителів – допомогти хлопцю. З свого боку докладаємо всіх зусиль, щоб поліпшити ситуацію.

Будьмо милосердними!

Директор центру Галина Бабич

Реквізити поточного рахунку:
ПІБ: Бойченко Володимир Федорович
ТВБВ №10026/0559 АТ «ОщадБанк»
МФО Банка 322669
ЄДРПОУ 3057822373
р/р №26256000547194

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...