Кольоровий світ

Арт-терапевтичні заняття з кожним роком набувають все більшої популярності. Та не завжди спеціалісти знають та вміють вірно застосувати арт-терапевтичні техніки, а тим більше вміло інтерпретувати їх. Прикро, що не знаючи цієї методики, більшість тих, хто працює з дітьми, називають звичайні заняття з малювання арт-терапією. В певній мірі і цьому є раціональне зерно, та все ж, арт-терапією має займатися людина, яка володіє відповідними методами та прийомами, пройшовши до цього спеціальний курс навчання.

Анна Осипенко працює в Іванківському центрі спеціалістом зі зв’язків з громадськістю та пресою, має здібності до малювання, в цілому, творчо обдарована особистість. Тому, дізнавшись, що голова арт-терапевтичної асоціації при Інституті практичної психології ІМАТОН (Росія) Копитін А.І. проводить тренінговий курс з арт-терапії, відгукнулася до участі у ньому, та пройшовши його, отримала сертифікат.

Сьогодні, отримані знання Анна використовує на практиці. Для цього підходить різноманітний матеріал – олівці, акварель, гуаш, кольорова крейда, акрилові фарби – все це може «лягти» як на папері, так і на асфальті чи бетонному паркані. В малюнках – відбиття світосприйняття, емоції, навіть риси характеру чи темперамент.

Останні заняття Анна провела для дітей з сімей вимушено переміщених осіб. Теплої пори вони зібралися біля огорожі нашого дитячого майданчику. Познайомились із однолітками – постійними відвідувачами центру, а потім так захопились цією роботою, що «напросилися» знову. Як говорить сама наставниця: «Їм це було просто необхідно. Адаптація до нових умов життя у кожного проходить по-різному. І мені, і дітям допомагає психолог Ольга Гаркуша. Думається, що наша робота принесе дітворі лише користь».

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...