Здоровий спосіб життя

«День здорового способу життя» – так називалася зустріч для дружин учасників АТО, яка відбулася 06.09.17 у Іванківському ЦСПР.

Інформаційну зустріч проводили фахівець із соціальної роботи Ірина Струпова та експерт по здоровому харчуванню Олег Коноваленко. Розмова розпочалася із налаштування на позитивне мислення та гарний емоційний настрій. Спеціалістом центру були запропоновані поради, як навчитися позитивно думати кожного дня, незалежно від ситуації, яка трапляється. Як приклад були наведені притчі про переваги позитивного мислення у нашому житті.

Олег розповів про важливість здорового способу життя і правильного харчування для краси та жіночого здоров’я, навів статистичні дані про вплив різних факторів на формування здоров’я (екологія, шкідливі звички, психологічний стан, генетика, харчування). Учасники заходу були зацікавлені наданою інформацією. Під час зустрічі ставили питання, а на завершення виявили бажання зустрітися ще. Присутні були запрошенні до роботи у групі самодопомоги та до клубу здорового способу життя.

Ірина Струпова, фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...