«Україна понад усе!»

У незвичному форматі цього разу відбулася зустріч представників Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення з військовослужбовцями в/ч А2435. На запрошення командира частини Борисенка М.В. організувати проведення святкового концерту «Україна понад усе!» до 26-річниці Незалежності України, відгукнулися фахівець із соціальної роботи центру Ірина Струпова (ведуча заходу) та викладач Іванківської дитячої школи мистецтв ім.М.Примаченко Сергій Матюшок з «командою» своїх вихованців.

До зали будинку культури с.Дитятки, окрім бійців вищезгаданої частини, завітали також представники Національної гвардії України.

З словами вітання виступили командир полку по роботі з особовим складом підполковник Тищенко Д.М., директор центру Бабич Г.Г.

Гучними оплесками присутні зустрічали найменшого учасника концерту Тараса Струпова. Проникливо звучали пісні у виконанні Олександри Руденко. Чарував грою на саксофоні Сергій Костін, а брати Сашко та Артем Грузд демонстрували свої музичні здібності, виконуючи знайомі мелодії на гітарі та іоніці.

Запальною була гра-танок «Українці в Європі». Звучали пісні, що славили нашу державу, український народ.

Ми висловлюємо вдячність волонтерській позиції Сергія Костіна, всім аматорам, які взяли участь у цьому заході.

Ірина Превор, психолог ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...