Музичний табір «Веселка» відвідало близько 150 дітей

Протягом 5 днів Іванківський ЦСПР був переповнений дитячим сміхом й звуками музики, що лунали з кожного куточка. Працював музичний табір «Веселка», який цього літа знову організувала команда ЄХБ на чолі з Валерієм Рябковим. До творчої команди увійшли й волонтери з різних міст України, американські волонтери організації «Music in World Cultures», молодь Іванкова. «Music in World Cultures» («Музика у світових культурах») – це міжнародна релігійна організація, що знаходиться у Піттсбурзі (штат Пенсильванія, США) й використовує музику як стратегічний інструмент для розвитку міжкультурних відносин, музичної грамотності та інших освітніх програм. Партнери організації працюють у більш ніж двадцяти країнах на п’яти континентах. Минулого літа ми вже мали нагоду приймати в себе цю музичну команду, минулого тижня вони брали участь у проведенні табору в Ірпені, перед цим працювали в Непалі.

Рухливі ігри, розваги, духовні уроки, заняття з вокалу, навчання грі на гітарі, скрипці, барабанах, металофоні, стрибки на батуті, спілкування на життєво важливі теми – далеко не повний перелік активності у таборі. Щодня близько 100 дітей мали можливість долучитися до змістового й цікавого дозвілля, і з кожним днем їх кількість збільшувалася. Серед них – діти, які щонеділі відвідують клуб «Веселка», діти з багатодітних та соціально-незахищених родин, діти учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб. Крім розваг та базових навичок грі на музичних інструментах діти отримували й мудрі поради від своїх духовних наставників, які направлятимуть їх в житті, допомагатимуть обирати правильний шлях, будуть підтримкою та дороговказом.

Завдяки злагодженій роботі організаторів та волонтерів музичний табір пройшов надзвичайно весело та цікаво і став справжньою яскравою подією цього літа для більш як 150 дітей Іванкова.

Людмила Шелест, заступник директора Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...