У похід з «Монолітом»

Про похід з «Монолітом» у центрі було оголошено заздалегідь. Зрозуміло, у батьків виникали питання: «Монолітовці – хто вони такі?» Нам не складно було розповідати, що вони – Іванківський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Моноліт», хлопці, яким не байдужа доля майбутньої України, для яких Честь і Вірність – це кодекс організації, а ще з своєю активною громадською позицією вони проводять власні заходи національно-характеру та відгукуються не волонтерську місію. Принципами, яким керуються хлопці – один за всіх і всі за одного, підтримка та вміння діяти разом.

Знайомство з дітьми та присутніми на святі розпочалося на веселих нотах. Спортивні естафети, ігри під бадьору дитячу музику надавали заходу позитивного настрою, але цікаві завдання були попереду.

«Похід» розпочався з розподілу на дві команди, і як годиться, у кожної з’явився свій капітан. Перші завдання – придумати назву команди, її девіз-речівку, а потім безпосередньо були представлені дві команди «Патріоти» та «Таракани».

Дитячому азарту не було меж. Хлопці – Альоша Розщепій, Владислав Кулаженко, Віталій Смольковський, Валентин Гордієнко, Максим Семененко разом зі своїм ватажком Богданом Лозенком вміло додавали конкурсам необхідних знань. Для прикладу: «Коли ідеш у похід, не обхідно знати правила поводження з вогнем». Тож такого плану інформаційні повідомлення були досить доречними, і як завдання, стояли перед кожною командою.

Дітвора, а їх цього разу було 26 вчилися складати та розкладати намети, розпалювати вогнище, варити кашу.

По закінченню фахівцю із соціальної роботи ЦСПР Ірині Струповій, яка проводила захід, діти однозначно заявили, що смачнішої каші вони ніколи не їли. Спробували страву кухарів і незалежні експерти – батьки Анастасії Пікузи, Богдана та Юлії Чернюк, Микити Литвин, директор центру Галина Бабич, головний бухгалтер Ніна Зуєва, спеціалісти ЦСПР.

Звучали слова подяки та побажання нових зустрічей – адже попереду літо!

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: