Запити населення – пріоритет в роботі Центру

З тих пір, як роботу спеціалістів Іванківського центру соціально-психологічної реабілітації населення з різними віковими та соціальними категоріями було зведено лише до учасників АТО, до адміністрації центру надходили звернення жителів району щодо поліпшення ситуації та надання можливостей поширити сферу послуг на інші категорії (діти, підлітки, безробітні, учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та ін.).

Директор ЦСПР Галина Бабич повідомила присутніх, що врешті-решт Урядом прийнято постанову про внесення змін, де чітко визначені категорії отримувачів послуг серед дітей, підлітків та дорослих. Проте змін ні в штатному розписі, ні в фінансуванні не відбулося, воно обмежене, тільки захищені статті мають право на життя.

То ж проведення «круглого столу» на який були делеговані представники від учасників АТО, ліквідаторів ЧАЕС, безробітних, осередку Всеукраїнської ГО «Моноліт» та ін. гостро обговорювали питання, з якими зверталися до організації жителі селища. Їх вирішення в більшості залежало від матеріальної бази центру. Зокрема, обладнання дитячого майданчика, наявності та функціональних можливостей оргтехніки, забезпечення меблями – стільцями для лекційно-концертної зали та ін.

В роботі «круглого столу» взяла участь директор центру зайнятості Людмила Леляк, яка переймається проблемами не тільки безробітних, а й проблемами нашого центру, завжди відгукуючись на прохання.

Результатом проведеного заходу стало звернення до виконавчого комітету Іванківської селищної ради, підписане дев’ятнадцятьма учасниками та відкритий лист голові Іванківської РДА Лісогору М.Е.

Осипенко Анна, фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: