На відпочинок – в Буки

Бажання колективу організовано провести відпочинок з’явилося давно. Вибір зроблено – їдемо в Буки Сквирського району. Чули про це місце багато, бачили в інтернеті – залишилося тільки відвідати.

І ось ми в 14 км від Сквири милуємося творінням Храмового комплексу з ландшафтним парком.

Декілька слів з історії. Автору ідеї – Івану Суслову сподобалося місце на березі річки Роставиця, до речі, саме тут знаходиться історична пам’ятка – Городище. Буки відомі ще й тим , що тут народилась відома радянська актриса Майя Булгакова. Цікавою є також історія з числом 7. Для Івана Суслова – це число вважається щасливим:
– він був сьомою дитиною в сім”ї,
– ініціали СІМ означають Суслов Іван Миколайович,
– цифра сім прикрашає його кабінет в агрофірмі «Сквира».
Є інформація, що І.Суслов хоче збудувати сім дитячих будинків. Та чи це дійсно так?! Адже на даному етапі перевагу віддають прийомним сім’ям та будинкам сімейного типу.

Та, повернемось до екскурсії. Перше, що вразило брама та величезний фонтан. Сюди він був доставлений з Майдану Незалежності. Як на мене, враховуючи пропорції території він трохи завеликий. Але сьогодні не варто ставитись до всього критично. Головне – ми мали бажання отримати від баченого насолоду та приємно відпочити. Вода, каміння – особлива енергетика, якої інколи так не вистачає. Чудовий Храмовий комплекс, одна із церков названа на честь сина Івана Суслова Святого Євгенія. Всюди відчувається смак, особливо в ландшафтних рішеннях. Квіти з ранньої весни до пізньої осені ростуть навіть посеред каміння. Дивовижні казкові споруди, мереживна альтанка, скульптурні жаби, що приносять щастя, аби лиш їх підгодували грошенятами; прекрасний готель та ресторан залюбки приймуть кожного. Повітря хочеться назвати смачним, а краєвидами милуватися щодня. Та час летить – необхідно повертатися додому. Вражень занадто, але у кожного з нас все це бачене викликало різні думки.

Поверталися через Білу Церкву – хотіли побувати ще й у знаменитій Олександрії, та вже не було сил. Аби їх додати завітали до монастиря рівноапостольної Марії Магдалени, поспілкувалися з священнослужителями, молилися за краще майбутнє своїх сімей та всієї України.

 

Галина Бабич, директор Іванківського ЦСПР

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: