Фахівці Іванківського ЦСПР взяли участь у родинному фестивалі «Зустрінемось! З війни до миру»

У суботу, 27 травня, на території ВДНГ (м.Київ) відбувся родинний фестиваль для учасників АТО та членів їхніх сімей «Зустрінемось! З війни – до миру». Організатори заходу: Благодійний Фонд “Чисте небо” – Центр Допомоги учасникам АТО в Київській області, Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій.

Фестиваль мав на меті дати можливість воїнам АТО зустрітися і разом знайти дорогу до мирного життя.

За підтримки Іванківської РДА участь у фестивалі змогли взяти й учасники АТО Іванківського району зі своїми родинами. Спеціалісти ЦСПР Ірина Струпова та Артем Бабич супроводжували групу та протягом фестивального дня працювали з учасниками АТО, надаючи їм юридичну та інформаційну допомогу, розповідаючи про послуги Іванківського ЦСПР, розповсюджуючи інформаційні буклети та газету Центру.

На фестивалі всі мали можливість отримати кваліфіковану допомогу юристів, психологів, реабілітологів, послухати пісні у виконанні українських музикантів, відвідати фотовиставку та ярмарку вакансій, взяти участь у різноманітних майстер-класах, лекторіях, професійній фотосесії.

Більшість сімей було з дітьми, тому для найменших були облаштовані дитячі майданчики, де їх розважали аніматори.

Запрошених пригощали стравами воєнно-польової кухні. Різноманітність програми сприяла спілкуванню, знайомствам, зустрічам з побратимами. Всі учасники залишилися задоволені та з гарним настроєм поверталися додому.

Ірина Струпова, фахівець із соціальної роботи

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...