Свято вишиванки – ще одна можливість попрацювати з цільовими групами

DSC03349

Продовжуючи співпрацю з Катюжанським вищим професійним училищем, ми знову зустрілися на суспільно-важливому заході. Влада Сябрук, соціальний педагог, та активісти ВПУ запросили фахівців ЦСПР взяти участь у відзначенні Всесвітнього дня вишиванки, проведення якого у с.Катюжанка вже стало традиційним.

DSC03388

DSC03356

ЦСПР представив свою інформаційну продукцію, розповідав місцевим жителям про місію та послуги центру, максимально залучаючи до діалогу учасників АТО, яких у Катюжанці 35, та членів їх сімей. У ході спілкування давали відповіді на питання соціального та психологічного характеру, домовлялися про подальшу роботу з цільовими групами. Фахівець із соціальної роботи Анна Саченко провела для малечі, якої на святі було багато, вікторину та конкурсну програму «Вишиванковий розмай».

DSC03410

Цього разу крім фахівців ЦСПР на чолі з директором Галиною Бабич до роботи долучилася й молодь Іванківського осередку молодіжної громадської організації «Моноліт» зі своїм лідером Богданом Лозенком. Виконуючи свою патріотичну місію, вони привертали увагу підростаючого покоління.

DSC03351

Приємним моментом заходу стало відзначення колективу Іванківського ЦСПР Подякою від адміністрації Державного навчального закладу «Катюжанське вище професійне училище» за підняття патріотичного духу, виховання шани та любові до Батьківщини та участь у заході «Я люблю вишиванку».

DSC03421

Людмила ШЕЛЕСТ, заступник директора

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: