День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення – незвичний день. Він уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій та задумів.

Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі та громадському обов’язку, довічна шана і повага.

Особливо актуальним це свято є сьогодні, коли на Сході України йде війна. На захист Вітчизни стали внуки другої світової, самовіддано захищаючи кордони рідної землі.

Сьогодні складно виділити когось із майже 500 бійців нашого району – учасників антитерористичної операції. Всі вони пройшли випробування на мужність, сміливість, продемонстрували свою відвагу та патріотизм.

20170509_105906

Зібравшись 9 травня на урочистий мітинг вони вшанували подвиг ветеранів Великої Вітчизняної війни. В свою чергу учасників АТО вітали жителі Іванкова, підростаюче покоління, а також директор ЦСПР Галина Бабич та заступник директора Людмила Шелест. Адже в святкуванні взяли участь наші активісти Віктор Красюн, Валентин Мальцев, Олександр Жержерунов, Максим Бреус, Павло Сидоренко, Олександр Беденок, Олександр Ушко, Андрій Сохальський, Максим Силява. Саме вони найчастіше були запрошені для уроків мужності, що проходили в школах району та ЦСПР.

image (3)

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

 

Ще за темою: