Представники благодійної асоціації «Друзі Чорнобиля» відвідали Іванківський район

Делегація в складі 26 осіб з країни басків (Іспанія) – представники благодійної асоціації «Друзі Чорнобиля» відвідали Іванківський район.

Метою візиту було знайомство з Україною, культурою та побутом нашої країни, умовами життя дітей, які неодноразово відпочивали в іспанських сім’ях Аспетії, Сараусі, Сан-Себастьяні, Більбао та ін. населених пунктах Іспанії.

Напередодні свят іспанці проявляли неабиякий інтерес до всього: столиці України, мертвого міста Прип’ять, смачних вареників, традиційного борщу.

IMG_9067

Та найголовніше – Іванківська районна громадська організація організація «Центр розвитку громади», яка займається оздоровленням дітей в Іспанії, разом із центром соціально-психологічної реабілітації провели розширену зустріч, під час якої обговорили напрямки співпраці ЦСПР з громадською організацією, наголосивши на актуальність відбору дітей для для відпочинку із числа сімей учасників АТО. Адже, як не прикро, з вуст іспанців звучало незнання та нерозуміння ситуації, що в даний час є проблемою Сходу України.

IMG_9068

Фахівець із соціальної роботи центру соціально-психологічної реабілітації Інна Шеремет, дякуючи попередньому досвіду роботи з громадськими організаціями в напрямку роботи по відбору дітей на оздоровлення, працювала під час візиту іспанців як індивідуально, так і з групою.

Іспанці повертались додому вражені гостинністю, красою української землі та її людей.

google.com bobrdobr.ru del.icio.us technorati.com linkstore.ru news2.ru rumarkz.ru memori.ru moemesto.ru

You may also like...